Gerard Leonard van den Eerenbeemt - Gerard Leonard van den Eerenbeemt: Litho, Zonder titel - Verkocht

Gerard Leonard van den Eerenbeemt - Gerard Leonard van den Eerenbeemt: Litho, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Gerard Leonard van den Eerenbeemt - Gerard Leonard van den Eerenbeemt: Litho, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Gerard Leonard van den Eerenbeemt - Gerard Leonard van den Eerenbeemt: Litho, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
  • Gerard Leonard van den Eerenbeemt (1936-2011)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage11/30

Titel:�Zonder titel
Jaartal:�Niet gedateerd
Afmetingen blad:�66 cm x 51 cm (Beeld: 30 cm x 22 cm)
Oplage:�11/30�
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal:�Litho op papier
Ingelijst: Nee
Conditie:�Beeld in�zeer goede staat. Enkele zeer lichte kreuken (nauwelijks zichtbaar). Papierschade aan de achterzijde van het blad
�

�

�

�

�

Vragen: Wij streven ernaar zo veel mogelijk informatie te geven in de veilingomschrijving. Heeft u echter nog vragen, gebruik dan de button �Stel de verkoper een vraag� om contact met ons op te nemen. Andere items die wij aanbieden kunt u bekijken door op de button �Alle items van deze verkoper� te klikken.

�

�

Administratieve code:

QQAA

�

Enkele zeer lichte kreuken (nauwelijks zichtbaar). Papierschade aan de achterzijde van het blad
Binnen Nederland € 11,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 29,50