Gerard van Kerkhof: Mooie ets van Speelgoed - Verkocht

  • Gerard van Kerkhof (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:
3-3-1

Mooie ets van Gerard Kerkhof, met ingeschilderde kleurdetails. In perfecte conditie op mooi handgeschept papier.  (Het papier is veel witter dan op de eerste afbeelding, in nieuwstaat)

Titel: Speelgoedwagen met clown
Jaartal: 1976
Afmetingen ets: 29,5cm x 29,5cm
Afmetingen blad: 49,5cm x 49,5cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 75/75

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Garantie:

Informatie:
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:14-11-2011 om 10:27
Eindtijd:21-11-2011 om 10:27
Tobias
20 nov. / 13:09
€ 20