In opdracht geveild:
3-3-1
Mooie ets van Gerard Kerkhof, met ingeschilderde kleurdetails. In perfecte conditie op mooi handgeschept papier. (Het papier is veel witter dan op de eerste afbeelding, in nieuwstaat)
Titel: Speelgoedwagen met clown
Jaartal: 1976
Afmetingen ets: 29,5cm x 29,5cm
Afmetingen blad: 49,5cm x 49,5cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 75/75
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.
Garantie:
Informatie: