Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie hand gesigneerde ets van Gerard van Rooy.
Techniek: ets
Materiaal: dik papier
Jaar: 1986
Oplage: ea
Gesigneerd: hand gesigneerd
Afmeting werk: 18.5 x 12 cm (b x h)
Afmeting papier: 28.5 x 39.5 cm (b x h)
Conditie werk: goed, nooit ingelijst geweest
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tiel, Nederland |