Gerrit Rietveld - krat kids design

Gerrit Rietveld - krat kids design kopen? Bied vanaf 180!
Gerrit Rietveld - krat kids design kopen? Bied vanaf 180!Gerrit Rietveld - krat kids design kopen? Bied vanaf 180!
  • Gerrit Rietveld (1888-1964)
Type kunstwerkDesign
Jaartal2004
StijlDutch Design
Afmetingen42 x 38 x 46 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd
Prachtige designklassieker, speciaal voor kinderen!
Mooi stoeltje van Spectrum naar het ontwerp van Rietveld.
Het stoeltje is in goede staat. Ik heb er eentje in beukenhout en in eentje in het zwart.

De Spectrum Kratstoel Junior is gebaseerd op de originele Kratstoel, ontworpen door Gerrit Rietveld in 1934.
In 2004 is de Spectrum Kratstoel Junior op de markt gekomen. Deze stoel is een eerbetoon aan het originele ontwerp van Rietveld, maar dan bedoelt voor de kleine mens.

Kenmerken:
Materiaal: beukenhout
Designer: Gerrit Rietveld
Merk: Spectrum
Diepte / lengte: 46 cm.
Hoogte: 42 cm.
Breedte: 38 cm.
Zithoogte: 30 cm.

Starttijd14-3-2019 om 13:17
Eindtijd28-3-2019 om 20:10
Openingsbod € 180
ObjectlocatieAmstelveen,  Nederland