Gerti Bierenbroodspot - - Book - Verkocht

Gerti Bierenbroodspot - - Book kopen? Bied vanaf 80!
Grafiek (handgesigneerd)

Gerti Bierenbroodspot - - Book kopen? Bied vanaf 80!Gerti Bierenbroodspot - - Book kopen? Bied vanaf 80!Gerti Bierenbroodspot - - Book kopen? Bied vanaf 80!Gerti Bierenbroodspot - - Book kopen? Bied vanaf 80!Gerti Bierenbroodspot - - Book kopen? Bied vanaf 80!Gerti Bierenbroodspot - - Book kopen? Bied vanaf 80!Gerti Bierenbroodspot - - Book kopen? Bied vanaf 80!
  • Gerti Bierenbroodspot (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen49 x 35 cm (h x b)
Incl. lijst81 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage75
Litho van Gerti Bierenbroodspot. Het is een werk uit de reeks Twelve Labyrinths of Travel. De litho is met potlood gesigneerd en genummerd 9 / 75. Ingelijst in een houten lijst. De litho en de lijst zijn in uitstekende conditie.
Het werk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of op kosten van de koper aangetekend worden verzonden, waarbij het risico van glasbreuk, ondanks zorgvuldige verpakking, bij de koper berust.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Breda, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00

ObjectlocatieBreda,  Nederland
Starttijd22-12-2018 om 20:56
Eindtijd30-12-2018 om 22:41
Biedingen (3)