Gerti Bierenbroodspot - - Book - Verkocht

Gerti Bierenbroodspot - - Book kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 100,00

Gerti Bierenbroodspot - - Book kopen? Bied vanaf 80!Gerti Bierenbroodspot - - Book kopen? Bied vanaf 80!Gerti Bierenbroodspot - - Book kopen? Bied vanaf 80!Gerti Bierenbroodspot - - Book kopen? Bied vanaf 80!Gerti Bierenbroodspot - - Book kopen? Bied vanaf 80!Gerti Bierenbroodspot - - Book kopen? Bied vanaf 80!Gerti Bierenbroodspot - - Book kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  monschau
FA. (10)

382 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Gerti Bierenbroodspot (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen49 cm x 35 cm (h x b)
Lijst81 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage75
Litho van Gerti Bierenbroodspot. Het is een werk uit de reeks Twelve Labyrinths of Travel. De litho is met potlood gesigneerd en genummerd 9 / 75. Ingelijst in een houten lijst. De litho en de lijst zijn in uitstekende conditie.
Het werk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of op kosten van de koper aangetekend worden verzonden, waarbij het risico van glasbreuk, ondanks zorgvuldige verpakking, bij de koper berust.

Gerti Bierenbroodspot (1940)

Alle items van deze kunstenaar(23)
Geplaatst door  monschau
FA. (10)

382 verkochte items
61 cm
81 cm
35 cm
49 cm
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:22-12-2018 om 20:56
Eindtijd:30-12-2019 om 22:41
Biedingen (3)
muldj01
30 dec. / 18:51
€ 100
tsoefiet
30 dec. / 18:51
€ 90
tsoefiet
26 dec. / 11:42
€ 80