Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Beranek - Beranek voor Beranek glas studio. KOBALTBLAUW sierstuk.
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
gesigneerd / toegeschreven aan Piet Wiegman
MODERNE VORMEN
Aquarel in de maat 19 x 29 cm
In lijst met glas
Gesigneerd onder Piet wiegman en PW
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND
Starttijd | 22-4-2014 om 17:33 |
Eindtijd | 1-5-2014 om 17:38 |