3. items
  5. Exclusieve Grafiek

Exclusieve Grafiek

Wilt u Exclusieve Grafiek kopen? Bekijk hier het veilingaanbod!

Er worden 278 kunstwerken aangeboden
Klaas Gubbels - Peer op tafel kopen? Bied vanaf 400!
Klaas Gubbels - Peer op tafelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorBluntaxe123
Jaartal1986
TechniekLitho
Afmetingen102 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ad Arma - Oktober 27 kopen? Bied vanaf 650!
Ad Arma - Oktober 27Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorCorbey
Jaartal1998
TechniekEts
Afmetingen105 cm x 170 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Shinkichi Tajiri - aquagravure ’Knoop’ - minimalistisch en kleurrijk - 1993- oplage 35 kopen? Bied vanaf 375!
Shinkichi Tajiri - aquagravure ’Knoop’ - minimalistisch en kleurrijk - 1993- oplage 35Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorGalerie Zien
Jaartal1993
TechniekTerragravure
Afmetingen31 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - Kip of haan kopen? Bied vanaf 425!
Anton Heyboer - Kip of haanGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorMiloenmilos
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Heyboer - Blauwe Kip kopen? Bied vanaf 475!
Anton Heyboer - Blauwe KipGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorMiloenmilos
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Vrouw met Vogel uit 1977 kopen? Bied vanaf 395!
Corneille - Vrouw met Vogel uit 1977Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorEvenflow2022
Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Vogels met kat kopen? Bied vanaf 395!
Corneille - Vogels met katGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorEvenflow2022
Jaartal1995
Afmetingen80 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - vrouw met vogel kopen? Bied vanaf 450!
Corneille - vrouw met vogelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorEvenflow2022
Jaartal2002
TechniekLitho
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaas Gubbels - Tafel Met Vazen kopen? Bied vanaf 325!
Klaas Gubbels - Tafel Met VazenGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKunstveilingtesttest
Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen81 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Günther Uecker - Schweben Blau und grün kopen? Bied vanaf 600!
Günther Uecker - Schweben Blau und grünGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorThmaljers
Jaartal2003
TechniekLitho
Afmetingen53 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Litho: Retour de Cuba - 1968 kopen? Bied vanaf 399!
Corneille - Litho: Retour de Cuba - 1968Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen90 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Cremer - zeer grote houtsnede: Landschap - 1999 kopen? Bied vanaf 425!
Jan Cremer - zeer grote houtsnede: Landschap - 1999Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1999
Afmetingen78 cm x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - grote houtdruk - 2007 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels - grote houtdruk - 2007Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal2007
Afmetingen48.5 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mies Drabbe - Ingelijste isografie: Portet van Jan Toorop - 1907 kopen? Bied vanaf 450!
Mies Drabbe - Ingelijste isografie: Portet van Jan Toorop - 1907Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1907
TechniekOffset
Afmetingen30 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - ingelijste zeefdruk: City Love(Nette lijst!) kopen? Bied vanaf 599!
Herman Brood - ingelijste zeefdruk: City Love(Nette lijst!)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Afmetingen101 cm x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dick Cassee - Hoogdruk op Japans papier: "Loch carron x" - 1987 kopen? Bied vanaf 375!
Dick Cassee - Hoogdruk op Japans papier: "Loch carron x" - 1987Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1987
TechniekSjabloondruk
Afmetingen73.5 cm x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
Corneille - Le Désert fleuri 1963 kopen? Bied vanaf 395!
Corneille - Le Désert fleuri 1963Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorjaapmichiel
Jaartal1963
Afmetingen105 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Ingelijste litho: zonder titel - 1958 kopen? Bied vanaf 599!
Corneille - Ingelijste litho: zonder titel - 1958Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1958
TechniekLitho
Afmetingen58 cm x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - CoBrA hommage, aquatint ets kopen? Bied vanaf 325!
Corneille - CoBrA hommage, aquatint etsGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosser
Jaartal1988
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen81 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - L’arbre a oiseaux, litho kopen? Bied vanaf 375!
Corneille - L’arbre a oiseaux, lithoGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosser
Jaartal1960
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Heinz Hajek-Halke - Akt XXl kopen? Bied vanaf 330!
Heinz Hajek-Halke - Akt XXlGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKRZYSZTOFFADER
Jaartal1938
TechniekOffset
Afmetingen63 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kacper Bozek - shepherd of space kopen? Bied vanaf 340!
Kacper Bozek - shepherd of spaceGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKRZYSZTOFFADER
Jaartal2015
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kacper Bozek - ghostly melody kopen? Bied vanaf 320!
Kacper Bozek - ghostly melodyGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKRZYSZTOFFADER
Jaartal2014
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen79 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kacper Bozek - Error kopen? Bied vanaf 390!
Kacper Bozek - ErrorGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKRZYSZTOFFADER
Jaartal2019
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen80 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eugène Brands - The Gardener (stijlvol gelijst) kopen? Bied vanaf 399!
Eugène Brands - The Gardener (stijlvol gelijst)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorcolourfulartlimburg
Jaartal1987
Afmetingen82 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaas Gubbels - Kan, fruitschaal met peer (kleinere oplage) kopen? Bied vanaf 399!
Klaas Gubbels - Kan, fruitschaal met peer (kleinere oplage)Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
Afmetingen56.5 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Grote litho handgesigneerd Gesprek met de vogel kopen? Bied vanaf 800!
Corneille - Grote litho handgesigneerd Gesprek met de vogelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorSBGallery
Jaartal2002
TechniekLitho
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - 'Als ik jou niet had' (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 575!
Herman Brood - 'Als ik jou niet had' (mooi gelijst)Grafiek (handgesigneerd)
Afmetingen69 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Walking with my dog kopen? Bied vanaf 610!
Karel Appel - Walking with my dogGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorLanderos
Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Tantrika kopen? Bied vanaf 650!
Karel Appel - TantrikaGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorLanderos
Jaartal1990
TechniekLitho
Afmetingen75 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Constant - Zonder titel kopen? Bied vanaf 425!
Constant - Zonder titelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKunstbedrijf
Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen74 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Lekker Ding kopen? Bied vanaf 495!
Herman Brood - Lekker DingGrafiek (handgesigneerd)
Afmetingen64 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst