Greta Bruigom - Twee kaketoes op een tak - Verkocht

Greta Bruigom - Twee kaketoes op een tak kopen? Bied vanaf 39!
Tekening / Aquarel

Greta Bruigom - Twee kaketoes op een tak kopen? Bied vanaf 39!Greta Bruigom - Twee kaketoes op een tak kopen? Bied vanaf 39!Greta Bruigom - Twee kaketoes op een tak kopen? Bied vanaf 39!Greta Bruigom - Twee kaketoes op een tak kopen? Bied vanaf 39!Greta Bruigom - Twee kaketoes op een tak kopen? Bied vanaf 39!
  • Greta Bruigom (1894-1935)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
StijlRealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Originele pastel/krijt-tekening van twee kaketoes in wit, zwart en geel krijt. Is oorspronkelijk een pendant van de pastel van van Hoytema. Beide ooit gekocht op veiling in Brussel. Klein vochtplekje juist onder signatuur (zie foto); gelijkmatige bruinverkleuring van papier.
ConditieRedelijk
diffuse bruinverkleuring van het papier; 1 vochtplekje aan basis van de pastel
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leuven, België
Binnen België € 8,10

Greta Bruigom (1894-1935)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  jvdo
35 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
30 cm
40 cm

ObjectlocatieLeuven,  België
Starttijd26-10-2019 om 11:52
Eindtijd17-12-2019 om 8:09