Hans Heijman - Hans Heijman: Ets, Droomlandschap B - Ingelijst - Verkocht

Hans Heijman - Hans Heijman: Ets, Droomlandschap B - Ingelijst kopen? Bied vanaf 27!
Grafiek (handgesigneerd)

Hans Heijman - Hans Heijman: Ets, Droomlandschap B - Ingelijst kopen? Bied vanaf 27!Hans Heijman - Hans Heijman: Ets, Droomlandschap B - Ingelijst kopen? Bied vanaf 27!
  • Hans Heijman (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen69 x 60.5 cm (h x b)
Incl. lijst69 x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/45
Titel: Droomlandschap B
Jaartal: Onbekend
Afmetingen lijst: 69 cm x 60,5 cm
Oplage: 3/45
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Ets op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst
Conditie kunstwerk: In zeer goede staat
Oorspronkelijke galerieprijs: € 385,71
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Almere poort, Nederland

Hans Heijman (1951)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  HvdS
0 verkochte items
60.5 cm
69 cm
60.5 cm
69 cm

ObjectlocatieAlmere Poort,  Nederland
Starttijd3-1-2022 om 11:58
Eindtijd12-1-2022 om 21:33