Hans Klaui - Hans Klaui, 95-4, zeefdruk (ingelijst) - Verkocht

Hans Klaui, 95-4, zeefdruk (ingelijst) kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Hans Klaui, 95-4, zeefdruk (ingelijst) kopen? Bied vanaf 100!Hans Klaui, 95-4, zeefdruk (ingelijst) kopen? Bied vanaf 100!
  • Hans Klaui (1945)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristieke Hans Klaui in strakke lijst en met passepartout.  Gesigneerd, gedateerd en genummerd.  Dit is nummer 15 uit een oplage van slechts 21.

Afmetingen: 80cm x 100cm (incl. lijst), 62cm x 83cm (binnen passepartout)

Kan worden opgehaald (in Diemen) of verzonden (kosten koper, 15 euro).

Starttijd31-1-2014 om 17:39
Eindtijd9-2-2014 om 17:39