Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Karakteristieke Hans Klaui in strakke lijst en met passepartout. Gesigneerd, gedateerd en genummerd. Dit is nummer 15 uit een oplage van slechts 21.
Afmetingen: 80cm x 100cm (incl. lijst), 62cm x 83cm (binnen passepartout)
Kan worden opgehaald (in Diemen) of verzonden (kosten koper, 15 euro).