Hans Klaui, 95-4, zeefdruk (ingelijst) - Verkocht

Hans Klaui, 95-4, zeefdruk (ingelijst) kopen? Bied vanaf 100!
Hans Klaui, 95-4, zeefdruk (ingelijst) kopen? Bied vanaf 100!Hans Klaui, 95-4, zeefdruk (ingelijst) kopen? Bied vanaf 100!
  • Hans Klaui (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristieke Hans Klaui in strakke lijst en met passepartout.  Gesigneerd, gedateerd en genummerd.  Dit is nummer 15 uit een oplage van slechts 21.

Afmetingen: 80cm x 100cm (incl. lijst), 62cm x 83cm (binnen passepartout)

Kan worden opgehaald (in Diemen) of verzonden (kosten koper, 15 euro).

Hans Klaui (1945)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (14)
Geplaatst door  Rosser
FA. (178)

3089 verkochte items
Alle items van deze verkoper (222)
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:31-01-2014 om 17:39
Eindtijd:09-02-2014 om 17:39
7806
02 feb. / 09:56
€ 100