Helena van der Kraan - Helena van der Kraan: Offsetlitho - Verkocht

Helena van der Kraan: Offsetlitho kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Helena van der Kraan (1940)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Helena van der Kraan. Offsetlitho. Titel: Vista. uitgelegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling van Helena van der Kraan bij XX Multiple Galerie. oplage: 300 ex. Afbeelding; Oostzeedijk Rotterdam.

65 x 45 cm. op dik papier. in prima staat

Helena van der Kraan (1940)

Nederlands NederlandsTsjechisch Tsjechisch

Geplaatst door  Renee
937 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)

Starttijd18-8-2013 om 13:34
Eindtijd25-8-2013 om 13:34
Biedingen (3)