Helena van der Kraan: Offsetlitho - Verkocht

Helena van der Kraan: Offsetlitho kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 10,00

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2677 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
  • Helena van der Kraan (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Helena van der Kraan. Offsetlitho. Titel: Vista. uitgelegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling van Helena van der Kraan bij XX Multiple Galerie. oplage: 300 ex. Afbeelding; Oostzeedijk Rotterdam.

65 x 45 cm. op dik papier. in prima staat

Helena van der Kraan (1940)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2677 verkochte items
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:18-08-2013 om 13:34
Eindtijd:25-08-2013 om 13:34
Biedingen (3)
Niki1968
25 aug. / 12:06
€ 10
6452
24 aug. / 23:10
€ 5
Niki1968
20 aug. / 00:47
€ 1