Mark Kostabi - natuurlijke selectie
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Terry O'Neill - Naomi Campbell
Jan de Beijer - Stadsmarkt Rhenen
Jaartal | 1952 |
Drager | Paneel |
Onderwerp | Zeegezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 27 x 37 cm (h x b) |
Incl. lijst | 40 x 50.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Uffelte, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||