Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurenlitho, potlood gesigneerd en gedateerd '83 rechtsonder. Genummerd 59/60 en 2e staat linksonder.
Beeldmaat 24 x 31 cm. Bladmaat 34 x 41 cm. Losbladig.
Henk Kastelijn is geboren te Schijndel in 1954.