Henk Kastelijn - kleurenlitho - Uiterwaarden - Verkocht

Henk Kastelijn - kleurenlitho - Uiterwaarden kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Henk Kastelijn - kleurenlitho - Uiterwaarden kopen? Bied vanaf 30!Henk Kastelijn - kleurenlitho - Uiterwaarden kopen? Bied vanaf 30!Henk Kastelijn - kleurenlitho - Uiterwaarden kopen? Bied vanaf 30!Henk Kastelijn - kleurenlitho - Uiterwaarden kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
  • Henk Kastelijn (1954-2005)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenlitho, potlood gesigneerd en gedateerd '83 rechtsonder. Genummerd 59/60 en 2e staat linksonder.

Beeldmaat 24 x 31 cm. Bladmaat 34 x 41 cm. Losbladig.

Henk Kastelijn is geboren te Schijndel in 1954.

Henk Kastelijn (1954-2005)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:13-01-2015 om 16:15
Eindtijd:27-01-2015 om 16:15
teejee
14 jan. / 09:38
€ 30