Henk Kastelijn - Henk Kastelijn - kleurenlitho - Uiterwaarden - Verkocht

Henk Kastelijn - kleurenlitho - Uiterwaarden kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

Henk Kastelijn - kleurenlitho - Uiterwaarden kopen? Bied vanaf 30!Henk Kastelijn - kleurenlitho - Uiterwaarden kopen? Bied vanaf 30!Henk Kastelijn - kleurenlitho - Uiterwaarden kopen? Bied vanaf 30!Henk Kastelijn - kleurenlitho - Uiterwaarden kopen? Bied vanaf 30!
  • Henk Kastelijn (1954-2005)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenlitho, potlood gesigneerd en gedateerd '83 rechtsonder. Genummerd 59/60 en 2e staat linksonder.

Beeldmaat 24 x 31 cm. Bladmaat 34 x 41 cm. Losbladig.

Henk Kastelijn is geboren te Schijndel in 1954.

Starttijd13-1-2015 om 16:15
Eindtijd27-1-2015 om 16:15