Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeefdruk 40 x 40 cm, ingelijst achter glas en met passe partout in zwarte houten lijst, afm. 60 x 60 cm. Links vertikaal gesigneerd in de plaat. In goede staat, lijst heeft enkele geringe beschadigingen.
Uitsluitend af te halen in Capelle ad IJssel ivm met grootte en glas.
Starttijd | 8-12-2015 om 17:17 |
Eindtijd | 13-12-2015 om 21:17 |