Isaac Israels - Acht tekeningen
Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1990 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 45 cm (h x b) |
Incl. lijst | 50 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 475 |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Zitten nog in de doos. Toentertijd gekocht voor een kantoor, maar nooit gebruikt daarvoor | |
Objectlocatie | Rotterdam, Nederland |
Starttijd | 17-2-2023 om 15:38 |
Eindtijd | 1-3-2023 om 20:52 |