Herman Brood - Heartbreak Hotel - Verkocht

Herman Brood - Heartbreak Hotel kopen? Bied vanaf 295!
Grafiek (handgesigneerd)

Herman Brood - Heartbreak Hotel kopen? Bied vanaf 295!Herman Brood - Heartbreak Hotel kopen? Bied vanaf 295!Herman Brood - Heartbreak Hotel kopen? Bied vanaf 295!Herman Brood - Heartbreak Hotel kopen? Bied vanaf 295!Herman Brood - Heartbreak Hotel kopen? Bied vanaf 295!Herman Brood - Heartbreak Hotel kopen? Bied vanaf 295!
  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen112 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
'Heartbreak Hotel' is een schitterende en zelden aangeboden zeefdruk van Herman Brood.

Het werk wordt ook wel 'Elvis en Colonel Parker' genoemd en het papierformaat is maar liefst 112 x 77 cm. De afbeelding geeft Elvis weer die 'gevangen gehouden' wordt door zijn manager Tom Parker.

Gedrukt op dik geschept papier in een beperkte oplage van slechts 150 stuks.

Uiteraard handgesigneerd met zilveren marker, nog nooit ingelijst geweest.

Herman Brood (1946-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (111)

Geplaatst door  MBZ
26 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
77 cm
112 cm

ObjectlocatieDen Haag,  Nederland
Starttijd4-8-2019 om 22:00
Eindtijd18-8-2019 om 21:28