Herman Brood - KOOK VAN JOU mét certificaat! - Verkocht

Herman Brood - KOOK VAN JOU mét certificaat! kopen? Bied vanaf 450!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
IngelijstIngelijst
Afmetingen59 x 44 cm (h x b)
Incl. lijst94 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage98/350
mooie grote nieuwe lijst
lijst en zeefdruk in mooie staat

Herman Brood (1946-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (111)

Geplaatst door  KunsthandelOlafWijman
Lid sinds 2017
6 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
78 cm
94 cm
44 cm
59 cm

ObjectlocatieEindhoven,  Nederland
Starttijd11-9-2019 om 10:28
Eindtijd14-9-2019 om 19:49