Herman Brood - Man Met hond - Verkocht

Herman Brood - Man Met hond kopen? Bied vanaf 790!
Grafiek (handgesigneerd)

Herman Brood - Man Met hond kopen? Bied vanaf 790!Herman Brood - Man Met hond kopen? Bied vanaf 790!Herman Brood - Man Met hond kopen? Bied vanaf 790!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
TechniekGiclée
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
Afmetingen150 x 100 cm (h x b)
Incl. lijst155 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
Giclée op linnen met lijst, Geleverd met certificaat plus foto van Herman Brood tijdens het signeren van dit werk.

Herman Brood (1946-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (113)

Geplaatst door  hermanbroodkunst
Lid sinds 2021
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
105 cm
155 cm
100 cm
150 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd6-11-2021 om 16:01
Eindtijd14-1-2022 om 11:55