Ets uit 1983 met een typische voorstelling van Herman Gordijn.Potlood gesigneerd linksonder.In de plaat gesigneerd en gedateerd 1983 rechtsonder.De ets is opgeplakt op karton.Beeldmaat 30x25 cm. Bladmaat 65x50 cm.
Verzend- en verpakkingskosten aangetekend binnen Nederland 15,00 euro.Buitenland op aanvraag.
Zeer Goed
koeriersdienst