Karel De Bauw - Lanschap met ploegpaarden
Hans van Eerd - Gemengde techniek, Zonder titel
Eva Jorritsma-Thone - Gebakerd kind
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1977 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 48 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 30 |
Prachtig, karakteristiek portret door Herman Gordijn. Aquatint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd en genummerd (25/30), te dateren eind jaren 70 (waarschijnlijk 1977). In goede conditie, blad heeft ingelijst gezeten want er is een lichte verkleuring binnen een vorig passe-partout en in de marge zitten wat vlekjes. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk perfect want het etsbeeld is uitstekend.
Afmetingen: 48cm x 41cm (blad), 40cm x 30cm (beeld)
Interessant stuk met achtergrondinformatie over o.a. Mona:
https://www.dbnl.org/tekst/_ons003198401_01/_ons003198401_01_0183.php
Conditie | Goed | ||
Blad heeft ingelijst gezeten want er is een lichte verkleuring binnen een vorig passe-partout en in de marge zitten wat vlekjes. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk perfect want het etsbeeld is uitstekend. | |||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 12-10-2020 om 0:00 |
Eindtijd | 26-10-2020 om 19:00 |