Herman Heuff - herman Heuff - ets - Boerderij in de sneeuw - Verkocht

herman Heuff - ets - Boerderij in de sneeuw kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

herman Heuff - ets - Boerderij in de sneeuw kopen? Bied vanaf 25!herman Heuff - ets - Boerderij in de sneeuw kopen? Bied vanaf 25!herman Heuff - ets - Boerderij in de sneeuw kopen? Bied vanaf 25!herman Heuff - ets - Boerderij in de sneeuw kopen? Bied vanaf 25!
  • Herman Heuff (1875-1945)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets uit 1913. Potlood gesigneer rechtsonder. In de plaat gemonogrammeerd en gedateerd linksonder.

Beeldmaat 23,5 x 32 cm. Bladmaat 34 x 43,5 cm. Losbladig.

Starttijd13-11-2016 om 23:00
Eindtijd25-11-2016 om 19:00