Herman Heuff - ets - Kerkje te Spaarnwoude - Verkocht

Herman Heuff - ets - Kerkje te Spaarnwoude kopen? Bied vanaf 40!
Herman Heuff - ets - Kerkje te Spaarnwoude kopen? Bied vanaf 40!Herman Heuff - ets - Kerkje te Spaarnwoude kopen? Bied vanaf 40!Herman Heuff - ets - Kerkje te Spaarnwoude kopen? Bied vanaf 40!Herman Heuff - ets - Kerkje te Spaarnwoude kopen? Bied vanaf 40!
  • Herman Heuff (1875-1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets uit , Potlood gesigneerd rechtsonder. In de plaat getiteld rechtsonder en gemonogrammeerd linksonder.

Beeldmaat 13 x 19,5 cm. Bladmaat 27,5 x 37,5 cm. Losbladig.

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:27-09-2016 om 10:56
Eindtijd:03-10-2016 om 19:56
tverbeek
03 okt. / 16:45
€ 40