Herman Heuff - Herman Heuff - ets - Kerkje te Spaarnwoude - Verkocht

Herman Heuff - ets - Kerkje te Spaarnwoude kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Herman Heuff - ets - Kerkje te Spaarnwoude kopen? Bied vanaf 40!Herman Heuff - ets - Kerkje te Spaarnwoude kopen? Bied vanaf 40!Herman Heuff - ets - Kerkje te Spaarnwoude kopen? Bied vanaf 40!Herman Heuff - ets - Kerkje te Spaarnwoude kopen? Bied vanaf 40!
  • Herman Heuff (1875-1945)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets uit , Potlood gesigneerd rechtsonder. In de plaat getiteld rechtsonder en gemonogrammeerd linksonder.

Beeldmaat 13 x 19,5 cm. Bladmaat 27,5 x 37,5 cm. Losbladig.