Herman Heuff - Herman Heuff - ets - Kerkje te Spaarnwoude - Verkocht

Herman Heuff - Herman Heuff - ets - Kerkje te Spaarnwoude kopen? Bied vanaf 1!
Herman Heuff - Herman Heuff - ets - Kerkje te Spaarnwoude kopen? Bied vanaf 1!Herman Heuff - Herman Heuff - ets - Kerkje te Spaarnwoude kopen? Bied vanaf 1!Herman Heuff - Herman Heuff - ets - Kerkje te Spaarnwoude kopen? Bied vanaf 1!Herman Heuff - Herman Heuff - ets - Kerkje te Spaarnwoude kopen? Bied vanaf 1!
  • Herman Heuff (1875-1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets uit 1918. Potlood gesigneerd rechtsonder.

Monogram in de plaat linksonder en gedateerd rechtsonder.

Beeldmaat 13,2 x 19,6 cm. Bladmaat 22 x 25 cm. Losbladig.

Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:05-09-2018 om 20:12
Eindtijd:18-09-2018 om 19:48
Biedingen (8)
Noudje
18 sep. / 19:24
€ 10
arnix
18 sep. / 19:24
€ 9
arnix
14 sep. / 14:53
€ 8
Oversloot
14 sep. / 14:53
€ 7
Oversloot
14 sep. / 14:52
€ 6
arnix
14 sep. / 14:52
€ 5
Oversloot
14 sep. / 14:27
€ 2
arnix
10 sep. / 13:25
€ 1