Herman Heuff - Herman Heuff - ets - Kerkje te Spaarnwoude - Verkocht

Herman Heuff - Herman Heuff - ets - Kerkje te Spaarnwoude kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Herman Heuff - Herman Heuff - ets - Kerkje te Spaarnwoude kopen? Bied vanaf 1!Herman Heuff - Herman Heuff - ets - Kerkje te Spaarnwoude kopen? Bied vanaf 1!Herman Heuff - Herman Heuff - ets - Kerkje te Spaarnwoude kopen? Bied vanaf 1!Herman Heuff - Herman Heuff - ets - Kerkje te Spaarnwoude kopen? Bied vanaf 1!
  • Herman Heuff (1875-1945)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets uit 1918. Potlood gesigneerd rechtsonder.

Monogram in de plaat linksonder en gedateerd rechtsonder.

Beeldmaat 13,2 x 19,6 cm. Bladmaat 22 x 25 cm. Losbladig.