Koen Vanmechelen - The Fighter
Gerard Prent - Pasteus geschilderd olieverfschilderij op doek uit de 'tuin' serie
Charlotte van Pallandt - Charlotte van Pallandt Arnhem 1898-1997 Noordwijk Zwei Freundinnen
Martin Engelman - Litho: Compositie met hoofd en hand - 1967
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Boerderijtje aan een vaart met schepen - Hobbe Smith (1862-1942)
Doek 32 x 49,5 cm
Gesigneerd rechts-onder
Transport | |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Starttijd | 16-7-2015 om 23:14 |
Eindtijd | 23-7-2015 om 11:14 |