Horst Antes - Kleuren Ets - Verkocht

Horst Antes - Kleuren Ets kopen? Bied vanaf 55!
Dit item is verkocht Toon item
Prenten & Uitgaves

Log in of registreer om de opbrengst te bekijken

Vergelijkbaar item plaatsen
Horst Antes - Kleuren Ets kopen? Bied vanaf 55!
Horst Antes - Kleuren Ets kopen? Bied vanaf 55!Horst Antes - Kleuren Ets kopen? Bied vanaf 55!Horst Antes - Kleuren Ets kopen? Bied vanaf 55!
Vergelijkbaar item plaatsen
  • Omschrijving
  • Horst Antes (1936)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Periode1945 t/m 1999
TechniekVaria
Afmetingen39.5 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Kleuren Ets van Horst Antes. Afmetingen werk: H39.5 x b32.5cm. Afmetingen voorstelling: H10 x b19.5cm. Het werk is niet gesigneerd door de kunstenaar. 

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag. 

Antes studeerde van 1957 tot 1959 bij HAP Grieshaber schilderkunst aan de Staatliche Akademie der Bildenden Künste Karlsruhe in Karlsruhe. Omstreeks 1960 schilderde hij zijn eerste Kopffüßler (koppoter) en in 1963 creëerde hij Kopffüßler ook driedimensionaal.

Voorstellingen met een afwijkend en vereenvoudigd lichaamsschema blijven terugkeren in zijn werk. In 1966 ontwierp Antes metaalplastieken voor de zogenaamde Garten der sieben Denkmäler der Lüste in de botanische tuin van de Bundesgartenschau 1967 in Karlsruhe.

Sinds 1967 is hij hoogleraar schilderkunst aan de kunstacademie van Karlsruhe. In 1968 was hij gasthoogleraar aan de Hochschule für Bildende Künste in Berlijn. Sinds 1983 is Antes lid van de Freie Akademie der Künste in Hamburg.

Conditie
ConditieGoed
De voorstelling is in goede staat. Wat kleine kreukels op de witte randen, om het werk heen.
Transport
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 's-gravenzande, Nederland
VerzendenPakketpost
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,95
Naar Duitsland € 23,95
Europese Unie € 23,95
Wereldwijd € 50,00

Garantie
GarantieBij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item

De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.