Hugo Brouwer - aan de waterkant - Verkocht

Hugo Brouwer - aan de waterkant kopen? Bied vanaf 75!

Hugo Brouwer - aan de waterkant kopen? Bied vanaf 75!Hugo Brouwer - aan de waterkant kopen? Bied vanaf 75!Hugo Brouwer - aan de waterkant kopen? Bied vanaf 75!
  • Hugo Brouwer (1913-1986)
Type kunstwerkSchilderij
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen101 x 130 cm (h x b)
Incl. lijst104 x 133 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
De officiele naam van het werk is mij onbekend.
Ik verkoop het doek voor een tante van mij. Zelf ben ik geen kunstkenner. Ik kan dus niet beoordelen of het in goede of zeer goede staat is maar het is nie vuil of beschadigd.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Mierlo, Nederland

Hugo Brouwer (1913-1986)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  HarmSavenije
Lid sinds 2021
0 verkochte items
133 cm
104 cm
130 cm
101 cm

ObjectlocatieMierlo,  Nederland
Starttijd20-6-2021 om 11:42
Eindtijd2-7-2021 om 15:22