Yvan Theys - 2 hardcovers, 1 nieuw in verpakking
Natacha Pirnay - Coeurs Brisés
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 101 x 130 cm (h x b) |
Incl. lijst | 104 x 133 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Ik verkoop het doek voor een tante van mij. Zelf ben ik geen kunstkenner. Ik kan dus niet beoordelen of het in goede of zeer goede staat is maar het is nie vuil of beschadigd. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Mierlo, Nederland |