Jack Aue - Bloemstilleven met viooltje - Verkocht

Jack Aue - Bloemstilleven met viooltje  kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 45,00

Jack Aue - Bloemstilleven met viooltje  kopen? Bied vanaf 25!Jack Aue - Bloemstilleven met viooltje  kopen? Bied vanaf 25!Jack Aue - Bloemstilleven met viooltje  kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
  • Jack Aue (1895-1970)
DragerPaneel
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen38 cm x 28 cm (h x b)
Lijst47 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
B2469
Jack Aué
bloemstilleven met viooltje
olie op paneel
Buitenmaat 47 x 37 cm
beeldmaat 38 x 28 cm
gesigneerd r.o.
Ophalen bij ons in Nieuwersluis
ConditieRedelijk

vervuild en vergeelde vernis door de tijd lijst redelijk, licht vervuild

Jack Aue (1895-1970)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
37 cm
47 cm
28 cm
38 cm
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:05-09-2018 om 13:17
Eindtijd:19-09-2018 om 20:10
Biedingen (5)
LloydKunstDesign
19 sep. / 20:04
€ 45
Arrt
19 sep. / 20:03
€ 40
LloydKunstDesign
19 sep. / 20:00
€ 35
Arrt
19 sep. / 19:59
€ 30
LloydKunstDesign
19 sep. / 19:54
€ 25