Verstild schilderij van Jacques Pijnenborg. Geschilderd met een zachte toets en in bijna tonalistische kleuren. Het werk is een sobere maar bijpassende houten lijst. Afkomstig uit een particuliere collectie en verkregen via een veiling. Originele aankoopnota is aanwezig.
Jacques Pijnenborg was autodidact en schilderde vooral het Brabants landschap, dorpsgezichten en binnenhuistaferelen. Hij was een leerling van Herman Moerkerk in Den Bosch, Theo en Jan van Delft in Waalwijk, R. van der Pol en Albert Servaes. Hij was procuratiehouder bij een bank in Den Bosch, maar legde zich na zijn pensionering in 1941 in Helvoirt geheel op het schilderen toe. Staat vermeldt in de Pieter Scheen en de Mak van Waay.
== Belangrijke informatie betreft verzending ==
Gezien het formaat is het mogelijk het werk met de pakketpost te versturen. Wij zullen het werk uiteraard zorgvuldig en stevig verpakken, maar verzending is in dit geval op eigen risico. Mocht u graag van een koeriersdienst gebruik maken, dan is dit ook mogelijk. Maar uit voorzichtigheid gaat onze voorkeur uit ophalen.
VERZENDING Wij zullen u als winnaar van het werk altijd eerst vragen naar de verzendmethode van uw voorkeur, voordat wij het totaalbedrag aan u doorgeven. Uit transparantie, en om vervelende verrassingen te voorkomen, gaan de aangegeven verzendkosten uit van het hoogste tarief: aangetekend en verzekerd tot 500 euro. Wij gaan hierbij uit van de tarieven van PostNL vanaf 01-01-2023. PASSE-PARTOUT Bij verzenden zal het werk, tenzij het veilig mogelijk is, zonder passe-partout worden verzonden. Dit om het werk in een koker te kunnen verzenden. Mocht het werk toch graag inclusief passe-partout willen, geef dit dan even aan zodat wij hier rekening mee houden. Werken met papieren passe-partouts worden uiteraard wel samen verzonden. VERPAKKINGSMATERIAAL Om er zeker van te zijn dat uw werk in goede orde aankomt, zullen wij hem uiteraard netjes verpakken. De extra kosten van een verzendkoker bedragen €2. Bij aankoop van meerdere werken die in een koker verzonden kunnen worden, betaalt u uiteraard maar voor één koker. Bij ingelijst werk kunnen wij de kosten van beschermende profielen bij u in rekening brengen. In dat geval zullen wij dit ook vermelden bij het doorgeven van de totale kosten.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 8,90
Naar België
€ 12,00
€ 12,00