Jacques Pijnenborg - Gezicht op boerderij met bomen - Verkocht

Jacques Pijnenborg - Gezicht op boerderij met bomen kopen? Bied vanaf 20!
Tekening / Aquarel

Jacques Pijnenborg - Gezicht op boerderij met bomen kopen? Bied vanaf 20!Jacques Pijnenborg - Gezicht op boerderij met bomen kopen? Bied vanaf 20!Jacques Pijnenborg - Gezicht op boerderij met bomen kopen? Bied vanaf 20!Jacques Pijnenborg - Gezicht op boerderij met bomen kopen? Bied vanaf 20!Jacques Pijnenborg - Gezicht op boerderij met bomen kopen? Bied vanaf 20!Jacques Pijnenborg - Gezicht op boerderij met bomen kopen? Bied vanaf 20!Jacques Pijnenborg - Gezicht op boerderij met bomen kopen? Bied vanaf 20!
  • Jacques Pijnenborg (1882-1964)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1940
Techniek Aquarel
Drager Papier
Stijl Klassiek
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 19 x 24 cm (h x b)
Incl. lijst 31 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

JACOBUS JOHANNES (JACQUES) PIJNENBORG, geboren Helvoirt 1882 – overleden Eindhoven 1964.
Hij was eerst van beroep procuratiehouder en vanaf 1941 schilder. Zijn onderwerpen waren veelal: stillevens, boerderijen, bloemen, Brabantse landschappen en interieurs.
Zijn verblijf was in Den Bosch tot 1935, Helvoirt 1936 – 1954 en daarna Eindhoven van 1955 tot 1964. Hij was leerling van: Herman Moerkerk, R. van der Pol en Albert Servaes.
In goede en gave staat
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Overveen, Nederland
Binnen Nederland € 8,65