Herman Brood - Kleurenzeefdruk GOOFBALLS Handgesigneerd
Johan van Oord - Gesigneerde zeefdruk - 1993 - 70/90
Armando - Kleurengiclée DIE HAND I --- HANDGESIGNEERD - SLECHTS 30 EXEMPLAREN!
Johannes Fischedick - De lezenden
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 2004 |
Techniek | Gravure |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Religieus |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 10.5 x 16 cm (h x b) |
Incl. lijst | 23.5 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Oplage | 1000/272 |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Moorslede, België |
Objectlocatie | Moorslede, België |
Starttijd | 13-4-2024 om 11:28 |
Eindtijd | 27-4-2024 om 20:22 |