James Ensor - Le Christ entre les larrons "Christus tussen dieven" - Verkocht

James Ensor - Le Christ entre les larrons "Christus tussen dieven" kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

James Ensor - Le Christ entre les larrons "Christus tussen dieven" kopen? Bied vanaf 1!James Ensor - Le Christ entre les larrons "Christus tussen dieven" kopen? Bied vanaf 1!James Ensor - Le Christ entre les larrons "Christus tussen dieven" kopen? Bied vanaf 1!James Ensor - Le Christ entre les larrons "Christus tussen dieven" kopen? Bied vanaf 1!James Ensor - Le Christ entre les larrons "Christus tussen dieven" kopen? Bied vanaf 1!James Ensor - Le Christ entre les larrons "Christus tussen dieven" kopen? Bied vanaf 1!James Ensor - Le Christ entre les larrons "Christus tussen dieven" kopen? Bied vanaf 1!
  • James Ensor (1860-1949)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1921
Techniek Varia
Stijl Surrealistisch
Onderwerp Religieus
Afmetingen 33.5 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Deze eerder zeldzame prent komt uit de map "Scènes de la Vie du Christ" uitgegeven in 1921 door de Galerij Giroux in Brussel.  De map bevatte telkens 31 litho's waarbij de frontpagina met de inhoud ondertekend werd door James Ensor.  De totale oplage was 250 mappen.
De prenten zijn getekend in de druk.
De prent zit vervat in een passe-partout en kader met glas. Er is een lichte verkleuring van het papier en de passe-partout, wat gelet op de leeftijd niet abnormaal is.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Mechelen, België
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 9,00