Jan Bom - Zeezicht - Verkocht

Jan Bom - Zeezicht kopen? Bied vanaf 25!
Tekening / Aquarel

Jan Bom - Zeezicht kopen? Bied vanaf 25!Jan Bom - Zeezicht kopen? Bied vanaf 25!Jan Bom - Zeezicht kopen? Bied vanaf 25!Jan Bom - Zeezicht kopen? Bied vanaf 25!Jan Bom - Zeezicht kopen? Bied vanaf 25!Jan Bom - Zeezicht kopen? Bied vanaf 25!Jan Bom - Zeezicht kopen? Bied vanaf 25!Jan Bom - Zeezicht kopen? Bied vanaf 25!Jan Bom - Zeezicht kopen? Bied vanaf 25!
  • Jan Bom (1921-1982)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Aangeboden: krijttekening van Jan Bom (1921-1982 Den Haag-Moordrecht), was graficus, schilder, aquarellist.
We zien een zeezicht in mooie heldere kleuren.

Het werk is ingelijst en zit achter glas.

Afmetingen inclusief lijst: 50 cm breed en 40 cm lang.

Het werk verkeert in uitstekende staat.
Foto's maken deel uit van de beschrijving.
Kavel kan worden opgehaald, kan ook zorgvuldig verpakt worden verzonden.
goed
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 6,75
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50

Jan Bom (1921-1982)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Robbert1407
Lid sinds 2021
34 verkochte items
50 cm
40 cm
30 cm
25 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieLeiderdorp,  Nederland
Starttijd30-3-2021 om 15:00
Eindtijd11-4-2021 om 21:28