Ronald Boonacker - Via Flaminia, Italiê, INGELIJST (Incl. Koerier bezorging)
Ronald Boonacker - Via Appia, Italiê, INGELIJST (Incl. koerier bezorging)
Ronald Boonacker - Tulpenvelden, Holland INGELIJST (Incl. Koerier bezorging)
Theo Mackaay - Rustende vrouwen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 57/60 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leuven, België | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||