FA. (2)

Jan Campfens - Maharadja te olifant, aquatint ets

Jan Campfens - Maharadja te olifant, aquatint ets kopen? Bied vanaf 30!
Jan Campfens - Maharadja te olifant, aquatint ets kopen? Bied vanaf 30!Jan Campfens - Maharadja te olifant, aquatint ets kopen? Bied vanaf 30!Jan Campfens - Maharadja te olifant, aquatint ets kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2950 verkochte items
Alle items van deze verkoper (270)
  • Jan Campfens (1940)
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen31 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Leuk werkje van Jan Campfens.   Aquatint ets op papier, met potlood gesigneerd en genummerd (7/25). In goede conditie.

Afmetingen: 42cm x 31cm (blad), 34cm x 28cm (beeld)

Onderaan het blad zit een vlek maar ingelijst met passe-partout is het werk goed toonbaar.

Jan Campfens (1940)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2950 verkochte items
42 cm
31 cm
Starttijd:01-03-2022 om 23:41
Eindtijd:07-03-2022 om 22:17
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa