Remi De Pillecijn - Mijn werkers jongen
Wil Ferwerda - Doorsnijding II
Corneille - 1998 - Une belle journée de l’été (Een mooie zomerdag) - Prachtige lijst!
Type kunstwerk | Multimedia |
Jaartal | 2018 |
Techniek | Multimedia |
Drager | Canvas (Doek) |
Afmetingen | 26 x 26 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | Nieuwstaat | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rotterdam, Nederland | ||