Jan Jurrien Moolhuizen - Landschap

Jan Jurrien Moolhuizen - Landschap kopen? Bied vanaf 75!
Jan Jurrien Moolhuizen - Landschap kopen? Bied vanaf 75!Jan Jurrien Moolhuizen - Landschap kopen? Bied vanaf 75!Jan Jurrien Moolhuizen - Landschap kopen? Bied vanaf 75!Jan Jurrien Moolhuizen - Landschap kopen? Bied vanaf 75!
  • Jan Jurrien Moolhuizen (1900-1982)
Jaartal1966
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen44 cm x 63 cm (h x b)
Lijst53 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werk van JJ Moolhuizen (1900-1982) uit 1966. Zocht zijn inspiratie vooral in de natuur. Schilderde zomers vaak in Egmond, waar dit Hollandse landschap wellicht is gemaakt.

Werk kan worden opgehaald in Utrecht, of wordt verzonden/bezorgd na overleg.

Starttijd:23-12-2022 om 11:35
Eindtijd:01-01-2023 om 22:40
Openingsbod € 75
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa