Jan Sirks - Vrouwenrecht Delft - grote kleurets - Verkocht

Jan Sirks - Vrouwenrecht Delft - grote kleurets kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Sirks - Vrouwenrecht Delft - grote kleurets kopen? Bied vanaf 50!Jan Sirks - Vrouwenrecht Delft - grote kleurets kopen? Bied vanaf 50!Jan Sirks - Vrouwenrecht Delft - grote kleurets kopen? Bied vanaf 50!Jan Sirks - Vrouwenrecht Delft - grote kleurets kopen? Bied vanaf 50!Jan Sirks - Vrouwenrecht Delft - grote kleurets kopen? Bied vanaf 50!Jan Sirks - Vrouwenrecht Delft - grote kleurets kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1363 verkochte items
Alle items van deze verkoper (134)
  • Jan Sirks (1885-1938)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlExpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen47 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Het blad is schoon en helder. Bladmaat ca. 47x58 cm. Plaatrand ca 44x54 cm.

Wordt gerold verstuurd in een stevige koker.

In zeer goede gebruikte staat.

Jan Sirks (1885-1938)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1363 verkochte items
58 cm
47 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-06-2022 om 09:25
Eindtijd:07-07-2022 om 19:00
Jorisebus
23 jun. / 19:16
€ 50