Anthon Hoornweg - Bronzen beeld van een Egyptische Godheid - 1987 - 18/20 - Gesigneerd
Anton Heyboer - "Scheppen en Vernietigen" -Groot werk in olie uit de tube op doek - 100 x 120 cm
Anton Heyboer - "Paranormaal begaafd..." - Symboliek - Olie en acryl op doek - 94 x 104 cm
Albert Zwartjes - Aquarel prent. Huisjes voor kerk
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1921 |
Techniek | Isografie |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 27 x 21 cm (h x b) |
Incl. lijst | 31 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
Lijst is wat beschadigd en er zit een paar hele kleine vlekjes op het papier. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bussum, Nederland |
Objectlocatie | Bussum, Nederland |
Starttijd | 28-3-2024 om 10:33 |
Eindtijd | 7-4-2024 om 15:09 |