Jan van Delft - Zeefdruk, Morning Glory II - Ingelijst - Verkocht

Jan van Delft - Zeefdruk, Morning Glory II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Jan van Delft - Zeefdruk, Morning Glory II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Jan van Delft - Zeefdruk, Morning Glory II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Jan van Delft - Zeefdruk, Morning Glory II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Jan van Delft (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2003
IngelijstIngelijst
Afmetingen68 cm x 52 cm (h x b)
Lijst93 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage81/120

Oorspronkelijke galerieprijs: € 710,00

Jan van Delft (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (251)

30311 verkochte items
Alle items van deze verkoper (127)
78 cm
93 cm
52 cm
68 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-02-2020 om 15:18
Eindtijd:01-03-2020 om 21:02
Biedingen (13)
ochochatonline
01 mrt. / 11:48
€ 50
jwdevaal
01 mrt. / 11:48
€ 50
ochochatonline
29 feb. / 20:20
€ 45
jwdevaal
29 feb. / 20:20
€ 40
ochochatonline
29 feb. / 20:19
€ 35
jwdevaal
29 feb. / 20:19
€ 30
ochochatonline
29 feb. / 20:19
€ 25
jwdevaal
29 feb. / 20:19
€ 20
ochochatonline
29 feb. / 16:01
€ 15
jwdevaal
29 feb. / 16:01
€ 10
jwdevaal
21 feb. / 13:06
€ 5
nelleke1958
21 feb. / 10:46
€ 3
Smulders-Smulders
20 feb. / 19:12
€ 1