Jan van der Heijden - Aquarel . " Boerderij in polderlandschap" - Verkocht

Jan van der Heijden - Aquarel . " Boerderij in polderlandschap" kopen? Bied vanaf 45!
Tekening / Aquarel

Jan van der Heijden - Aquarel . " Boerderij in polderlandschap" kopen? Bied vanaf 45!Jan van der Heijden - Aquarel . " Boerderij in polderlandschap" kopen? Bied vanaf 45!Jan van der Heijden - Aquarel . " Boerderij in polderlandschap" kopen? Bied vanaf 45!Jan van der Heijden - Aquarel . " Boerderij in polderlandschap" kopen? Bied vanaf 45!Jan van der Heijden - Aquarel . " Boerderij in polderlandschap" kopen? Bied vanaf 45!Jan van der Heijden - Aquarel . " Boerderij in polderlandschap" kopen? Bied vanaf 45!Jan van der Heijden - Aquarel . " Boerderij in polderlandschap" kopen? Bied vanaf 45!Jan van der Heijden - Aquarel . " Boerderij in polderlandschap" kopen? Bied vanaf 45!Jan van der Heijden - Aquarel . " Boerderij in polderlandschap" kopen? Bied vanaf 45!Jan van der Heijden - Aquarel . " Boerderij in polderlandschap" kopen? Bied vanaf 45!
  • Jan van der Heijden (1911-1992)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlKlassiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen38 x 58 cm (h x b)
Incl. lijst47 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een zeer mooie aquarel van Jan van der Heijden.

Heijden, Johannes Cornelis (Jan) van der Heijden is geboren op 21 september 1911 te Leiden en overleden in 1992 te Delfgauw. Hij woonde en werkte in Den Haag, Enkhuizen en Delfgauw (gem Pijnacker). Leerling van de Akademie vooe B.K. in Den Haag. Schilderde, aquarelleerde en tekende landschappen, stillevens en modellen. Is enige jaren lid geweest van 'Pulchri Studio' in Den Haag. Heeft vooral bekendheid gekregen door zijn vele polderlandschappen die gretig aftrek hadden in de kunsthandel in Nederland, maar ook in het buitenland.

Valt niets op aan te merken. Is gewoon mooi.
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00

Jan van der Heijden (1911-1992)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  duif
Lid sinds 2018
1054 verkochte items
67 cm
47 cm
58 cm
38 cm

ObjectlocatieAlkmaar,  Nederland
Starttijd8-7-2018 om 16:16
Eindtijd15-7-2018 om 16:57
Biedingen (4)