5. Jan van der Heijden

Jan van der Heijden (1911-1992)

1 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)

Jan van der HEIJDEN (Leiden 1911 - Delfgauw 1992)

Nationaliteit / school

Nederlands

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Jan van der Heijden - C5165, Boerderijen kopen? Bied vanaf 450!

Jan van der Heijden - C5165, Boerderijen

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd18-07-2021 om 20:49

Afmetingen84 cm x 123 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst