Janneke Viegers - titel onbekend

Janneke Viegers - titel onbekend kopen? Bied vanaf 35!
Janneke Viegers - titel onbekend kopen? Bied vanaf 35!Janneke Viegers - titel onbekend kopen? Bied vanaf 35!Janneke Viegers - titel onbekend kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Margie
FA. (23)

337 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
  • Janneke Viegers (1952)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage45/200
Mooie zeefdruk in nieuwstaat van de bekende Nederlandse kunstenares
Dit item valt onder de margeregeling

geen op/aanmerkingen

Janneke Viegers (1952)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Margie
FA. (23)

337 verkochte items
63 cm
63 cm
Starttijd:14-05-2022 om 22:40
Eindtijd:21-05-2022 om 19:32
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieUtrecht, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België