Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1994 |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 61 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 100 |
Mooi stilleven van Jasper Krabbé. Een stilleven gebaseerd op de reis (1831-1836) en het boek (1839) van Charles Darwin op de HMS Beagle. Zeefdruk op papier, met potlood gesigneerd, genummerd (13/100) en met opdracht “voor Hedda met liefs”, ook gesigneerd en gedateerd (‘94) in de plaat. Afkomstig uit de nalatenschap van televisie- en filmmaakster Hedda van Gennep. In zeer goede conditie, wat kreukjes in de marge onderin die ingelijst met passe-partout niet zichtbaar zijn.
Afmetingen: 61cm x 43cm (blad), 46cm x 31cm (beeld)
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 31-1-2020 om 12:15 |
Eindtijd | 14-2-2020 om 19:50 |