Jean Michel Meurice - Troisiéme Elément - Verkocht

Jean Michel Meurice - Troisiéme Elément kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Jean Michel Meurice - Troisiéme Elément kopen? Bied vanaf 35!Jean Michel Meurice - Troisiéme Elément kopen? Bied vanaf 35!Jean Michel Meurice - Troisiéme Elément kopen? Bied vanaf 35!Jean Michel Meurice - Troisiéme Elément kopen? Bied vanaf 35!Jean Michel Meurice - Troisiéme Elément kopen? Bied vanaf 35!
  • Jean Michel Meurice (1938)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen48 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190

Gesigneerd en genummerd: 20/190; litho in kleuren

goed
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 11,00

ObjectlocatieRotterdam,  Nederland
Starttijd21-4-2020 om 12:42
Eindtijd28-4-2020 om 21:00