Johan van den Berg - Zonder titel - Epreuve d’Artiste

Johan van den Berg - Zonder titel - Epreuve d’Artiste kopen? Bied vanaf 35!
Johan van den Berg - Zonder titel - Epreuve d’Artiste kopen? Bied vanaf 35!Johan van den Berg - Zonder titel - Epreuve d’Artiste kopen? Bied vanaf 35!Johan van den Berg - Zonder titel - Epreuve d’Artiste kopen? Bied vanaf 35!Johan van den Berg - Zonder titel - Epreuve d’Artiste kopen? Bied vanaf 35!Johan van den Berg - Zonder titel - Epreuve d’Artiste kopen? Bied vanaf 35!
  • Johan van den Berg (1939)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 x 21 cm (h x b)
Incl. lijst41 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEpreuve d’Artiste
Zeefdruk is vastgeplakt aan zwarte ondergrond.

In het glossy tijdschrift: “Elegance” (decembernummer 1987) oplage van niet minder dan 100.000 exemplaren (formaat 28,5 x 21 cm) werd een origineel kunstwerk verpakt en gratis weggegeven.

De 100.000 kunstwerken, voornamelijk zeefdrukken gedrukt in 1 tot 8 drukgangen.
Het gehele project werd georganiseerd en gerealiseerd door Wout van der Vet.
Alle prenten werden genummerd en gesigneerd door de kunstenaars en voorzien van zijn droogstempel.

99 kunstenaars ontwierpen tezamen 148 verschillende kunstwerken. Dit project is een wereldprimeur en is aangemeld bij het Guinness Book of Records.
Kleuren zijn mooi helder, geen zichtbare beschadigingen
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Mijdrecht, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Starttijd19-3-2024 om 21:17
Eindtijd28-3-2024 om 21:15
Openingsbod € 35
ObjectlocatieMijdrecht,  Nederland