Jan Akkeringa - Johannes Evert Akkeringa (1894-1983) -- Litho -- Stadsgezicht - Verkocht

Johannes Evert Akkeringa (1894-1983)  --  Litho  --  Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Johannes Evert Akkeringa (1894-1983)  --  Litho  --  Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 1!Johannes Evert Akkeringa (1894-1983)  --  Litho  --  Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 1!Johannes Evert Akkeringa (1894-1983)  --  Litho  --  Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 1!Johannes Evert Akkeringa (1894-1983)  --  Litho  --  Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 1!
  • Jan Akkeringa (1894-1983)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Een sfeervolle prent/litho van J.E. Akkeringa (1894-1983), mooi ingelijst achter glas (51x 64 cm), in de afbeelding gesigneerd. De maten van de eigenlijke afbeelding: 36x49 cm. Het werk is in prima staat en kan zo aan de muur.

Verzending €10. Hoewel aan de verpakking veel zorg wordt besteed, is het risico van glasbreuk voor de koper.

Jan Akkeringa (1894-1983)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  artv
49 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)

Starttijd15-11-2015 om 11:17
Eindtijd22-11-2015 om 11:17
Biedingen (7)