Johannes Evert Akkeringa (1894-1983) -- Litho -- Stadsgezicht - Verkocht

Johannes Evert Akkeringa (1894-1983)  --  Litho  --  Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 12,00

Johannes Evert Akkeringa (1894-1983)  --  Litho  --  Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 1!Johannes Evert Akkeringa (1894-1983)  --  Litho  --  Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 1!Johannes Evert Akkeringa (1894-1983)  --  Litho  --  Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 1!Johannes Evert Akkeringa (1894-1983)  --  Litho  --  Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artv
FA. (4)

137 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Jan Akkeringa (1894-1983)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Een sfeervolle prent/litho van J.E. Akkeringa (1894-1983), mooi ingelijst achter glas (51x 64 cm), in de afbeelding gesigneerd. De maten van de eigenlijke afbeelding: 36x49 cm. Het werk is in prima staat en kan zo aan de muur.

Verzending €10. Hoewel aan de verpakking veel zorg wordt besteed, is het risico van glasbreuk voor de koper.

Jan Akkeringa (1894-1983)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  artv
FA. (4)

137 verkochte items
Dit item is verkocht voor 12,00
Starttijd:15-11-2015 om 11:17
Eindtijd:22-11-2015 om 11:17
Biedingen (7)
lunazee
22 nov. / 09:15
€ 12
artb
22 nov. / 09:15
€ 10
lunazee
22 nov. / 09:15
€ 9
artb
17 nov. / 20:38
€ 7
wilspaai
17 nov. / 20:38
€ 5
wilspaai
17 nov. / 00:23
€ 3
wim3132
15 nov. / 22:32
€ 1