Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Bijzonder mooie tekening van de al bijna veertig jaar in Nederland wonende amerikaan Jonathan Bragdon (www.bragdon.nl). Gemengde techniek (inkt, aquarelverf) op papier, met pen gesigneerd, getiteld en gedateerd (‘76). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO; in goede conditie. Werk heeft ingelijst gezeten want aan de achterkant zitten taperesten langs de randen van het blad. Ook is het blad verkleurd binnen een voormalig passe-partout. Goed ingelijst met nieuw passe-partout is het werk uitstekend.
Afmetingen: 50cm x 36cm
Werk moet bij aankoop het liefst worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar het kan eventueel ook goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 12,50 euro).
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 15-3-2017 om 13:03 |
Eindtijd | 25-3-2017 om 22:03 |