Joost Minningh, Open deur, Kleurets - Verkocht

Joost Minningh, Open deur, Kleurets kopen? Bied vanaf 35!
Joost Minningh, Open deur, Kleurets kopen? Bied vanaf 35!Joost Minningh, Open deur, Kleurets kopen? Bied vanaf 35!
  • Joost Minnigh (1942-2011)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurets door Joost Minningh.

Voorstelling van een open deur naar een tuin.

Losbladig, beekdmaat 27x20, bladmaat 30x22

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Joost Minningh' en '1983'

Authenticiteit gegarandeerd

Verpakkings- en verzendkosten: 5 (verstevigde briefpost) of 10 euro (aangetekend)

Joost Minnigh (1942-2011)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54 )

3290 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:18-05-2014 om 15:33
Eindtijd:25-05-2014 om 15:33
plipsan
25 mei / 13:16
€ 35