Joost Minnigh - Joost Minningh, Open deur, Kleurets - Verkocht

Joost Minningh, Open deur, Kleurets kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Joost Minningh, Open deur, Kleurets kopen? Bied vanaf 35!Joost Minningh, Open deur, Kleurets kopen? Bied vanaf 35!
  • Joost Minnigh (1942-2011)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurets door Joost Minningh.

Voorstelling van een open deur naar een tuin.

Losbladig, beekdmaat 27x20, bladmaat 30x22

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Joost Minningh' en '1983'

Authenticiteit gegarandeerd

Verpakkings- en verzendkosten: 5 (verstevigde briefpost) of 10 euro (aangetekend)

Joost Minnigh (1942-2011)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  lenteman
393 verkochte items
Alle items van deze verkoper (54)