Kees van Dongen - La femme au voile bleu - Verkocht

Kees van Dongen - La femme au voile bleu kopen? Bied vanaf 20!
Grafiek (handgesigneerd)

Kees van Dongen - La femme au voile bleu kopen? Bied vanaf 20!Kees van Dongen - La femme au voile bleu kopen? Bied vanaf 20!Kees van Dongen - La femme au voile bleu kopen? Bied vanaf 20!
  • Kees van Dongen (1877-1968)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 x 13 cm (h x b)
Incl. lijst32 x 22 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Prachtige houtsnede van Kees van DongenIngelijstWord goed verpakt verzonden
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 11,00

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieSint niklaas,  België
Starttijd9-10-2018 om 19:51
Eindtijd23-10-2018 om 22:00