Kees van Urk - Kees van Urk: Olieverf op board, Titel: Boom Zwaluwenweg - Verkocht

Kees van Urk: Olieverf op board, Titel: Boom Zwaluwenweg kopen? Bied vanaf 150!

Kees van Urk: Olieverf op board, Titel: Boom Zwaluwenweg kopen? Bied vanaf 150!Kees van Urk: Olieverf op board, Titel: Boom Zwaluwenweg kopen? Bied vanaf 150!Kees van Urk: Olieverf op board, Titel: Boom Zwaluwenweg kopen? Bied vanaf 150!Kees van Urk: Olieverf op board, Titel: Boom Zwaluwenweg kopen? Bied vanaf 150!Kees van Urk: Olieverf op board, Titel: Boom Zwaluwenweg kopen? Bied vanaf 150!Kees van Urk: Olieverf op board, Titel: Boom Zwaluwenweg kopen? Bied vanaf 150!
  • Kees van Urk (1895-1976)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1945 t/m 1999

*Fraai fauvistisch schilderij van de bekende Nederlandse kunstenaar Kees van Urk. Mooie kleurimpressie van een boom In bijzondere stijl. Kees van Urk is een interessant kunstenaar.

*Werk is in goede conditie. Linksonder gesigneerd.

*Maten paneel 22,5 x 30 cm. Zonder lijst

*Verzending is aangetekend, verzekerd een goed verpakt

Kees van Urk (1895-1976)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Strechgel
171 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)